29 marca 2020
W związku z decyzją organów państwowych, we Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym jednocześnie może uczestniczyć nie więcej niż 5 osób. Bardzo prosimy, by na Msze św. przychodzili tylko z
22 marca 2020
We wtorek o godz. 17:30 nabożeństwo za zmarłych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 3. Za wszystkich zmarłych z wypominek rocznych odprawiona zostanie Msza Święta wieczorna.
14 marca 2020
We wtorek o godz. 17:30 nabożeństwo za zmarłych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 2. Za wszystkich zmarłych z wypominek rocznych odprawiona zostanie Msza Święta wieczorna.
08 marca 2020
  We wtorek o godz. 17:30 nabożeństwo za zmarłych. Modlić się będziemy za zmarłych wypisanych na kartkach oznaczonych nr 1. Za wszystkich zmarłych z wypominek rocznych odprawiona zostanie Msza Święta wieczorna.
01 marca 2020
Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę miesiąca zapraszamy Żywy różaniec na Mszę Świętą o godz. 10: 30 i po Mszy Świętej na zmianę tajemnic. Po każdej Mszy Świętej, przeprowadzona będzie zbiórka ofiar

PARAFIA RZYSKOKATOLICKA PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W PŁOTACH © 2019

UL. WOJSKA POLSKIEGO 1