PARAFIA RZYSKOKATOLICKA PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W PŁOTACH © 2019

UL. WOJSKA POLSKIEGO 1

72- 310 PŁOTY

ZOBACZ

BIERZMOWANIE 2021

BIERZMOWANIE 2022

DUSZPASTERSTWO MĘŻCZYZN

LSO PŁOTY

Grupa M1

CLASSROOM:https://classroom.google.com/c/MTkyNzAzNTkyMTAx?cjc=pc6mczk

 

Kamil Romanowicz; Mateusz Wielesiuk, Maciej Paweł Marciniak; Piotr Hałat; Gracjan Brunon Majewski; Krzysztof Kowalski; Oliwier Kruszyński; Łukasz Klucznik; Radosław Żywicki

 

 

Grupa M1

CLASSROOM:

https://classroom.google.com/c/MTU3MDA5NDMxMzkw?cjc=gwqc4fh

 

  • Jakub Zinkiewicz

  • Adam Wronowski

  • Kacper Zięba

  • Jarosław Swebocki

  • Kornel Niedroszlański

  • Marcel Krzywda

  • Dominik Kamiński

  • Huber Klimkowski

  • Wojciech Iskrzycki

  • Oskar Nowowiejski

  • Jakub Smuk

  • Patryk Gdula

  • Konrad Bartkowiak

  • Jakub Bielawski

 

 

Grupa K1

CLASSROOM:

https://classroom.google.com/c/MTU3MDA5NDMxMzQw?cjc=owkffkl

 

  • Wanda Taśmin
  • Julia Zielińska
  • Zuzanna Zielińska
  • Julia Szmyt
  • Karolina Kołodziejczyk
  • Amelia Wypijewska
  • Amelia Marusik
  • Anna Grobelska
  • Izabela Ślązak
  • Marika Mazurek
  • Natalia Bujarowicz
  • Martyna Kocik
  • Weronika Szmyt
  • Małgorzata Podlewska
  • Zofia Zielińska

 

 

Grupa K2

CLASSROOM:

https://classroom.google.com/c/MTU3MDA5NDMxMzU4?cjc=arfqqkb

 

  • Paula Lenarczyk
  • Lena Rakocy
  • Oliwia Bajkowska
  • Karolina Rokicka
  • Nikola Klimkowska
  • Laura Mikołajczak
  • Wiktoria Paszkowska
  • Dominika Potomska
  • Oliwia Romoszko
  • Wiktoria Liszewska
  • Weronika Rybczyńska
  • Oliwia Lesner
  • Natalia Rowińska
  • Julia Porębska
  • Aurelia Talaśka
  • Kinga Kaczmarek

 

 

Grupa M2

CLASSROOM:

https://classroom.google.com/c/MTU3MDA5NDMxNDEy?cjc=fxohanb

 

  • Gracjan Ochwat
  • Kacper Nabrzewski
  • Radosław Warzecha
  • Michał Ambros
  • Kornel Ambros
  • Szymon Bajkowski
  • Jakub Pabich
  • Ernest Bakalarski
  • Jakub Pokonieczny
  • Maciej Chrul
  • Jakub Gułajewski
  • Piotr Skowyra
  • Patryk Sławicz
  • Marcel Latos
  • Mikołaj Zarzyński
  • Oliwier Romaszko

 

 

   

     

Grupa M2

CLASSROOM: https://classroom.google.com/c/MTkyNzAzNTkyMTA5?cjc=aa26mpl

 

 

Sergiusz Bojar; Kacper Jan Żywicki; Sebastian Klimaszewski; Maciej Kaczmarek; Fabian Melnik;  Szymon Grzmil; Oliwier Pokoniemy; Cezary Kielar; Adrian Nowak, Oliwier Pokonieczny, Adam Nowicki, Jakub Dąbrowski

 

 

Grupa K1

CLASSROOM: https://classroom.google.com/c/MTkyNjk3ODQxOTQ1?cjc=auuuzlp

 

Julia Liszniańska; Wioletta Konopko; Maja Putek; Wiktoria Chudy; Zuzanna Grzegorczyk; Oliwia Szarzyńska; Wiktoria Domaszewska;

 

 

 

Grupa K2

CLASSROOM: https://classroom.google.com/c/MTkyNzAzNTkyMDk0?cjc=badewos

 

Aleksandra Krupa; Natalia Drozdowska; Aleksandra Dąbrowska; Alicja Krupa; Gabriela Nowowiejska; Emilia Kalinowska; Małgorzata Okrój; Julia Jewuła; Oliwia Bernasińska.

 

 

 

 

 

Tak jak w przypadku bierzmowanych tak samo zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów z naszej parafii, aby zapisali się classroomu, który został przygotowany specjalnie dla nich. Link : https://classroom.google.com/c/MTU3MDE3NjQzNDc3?cjc=fm7pi6e

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie :)